‘Žene Dubravice’ održale su u zgradi javne namjene drugu redovnu skupštinu. Udruga je još jednom potvrdila ambiciozne planove, velike uspjehe i snažan angažman.
“Udruga ‘Žene Dubravice’ osnovana je prije dvije godine i moram reći da su u tom kratkom vremenskom razdoblju zaista postigli izvrsne rezultate. Promoviraju općinu, sudjeluju na manifestacijama i vrlo su aktivne. One su sad ukras i nekako pronose ime naše općine svagdje ovdje oko nas u okruženju”, zaključio je Marin Štritof, načelnik Općine Dubravica.

Na dnevnom redu našla su se ključna izvješća o radu i financijama, koja su članice jednoglasno usvojile. Skupštinu je predvodila predsjednica Ivana Levak. “Zadovoljni smo odazivom mještanki. Svake godine ponosni smo što brojimo sve više članica i što smo sve više aktivne. Čovjek ne shvati koliko smo stvari zapravo i obavili, na koliko smo sajmova bile i na koliko se mjesta predstavile. Ovako, kad slušamo izvješće kroz cijelu godinu, onda zapravo sami sebe iznenadimo“, rekla je.






