NK Sutla-Laduč ugostila je licencirani kamp Dinamo Akademije, koji je oduševio sudionike. Mladi su u trenirali pod stručnim vodstvom, koje je nakraju ocijenilo njihov rad.
“Završili smo prvi dan kampa. Nadamo se da će naredna dva biti prava sportska, da neće biti povreda, da ćemo predstaviti rad naše škole i uživati u nogometu”, poručio je na glavnom igralištu NK Sutle-Laduč Milan Bošnjak, trener u Dinamovoj nogometnoj školi. “Djeca su odlična, teren je odličan. Pohvale organizatoru”, dodao je.

“Kad se najmanje nadate, onda se pojavi dječak zainteresiran za sve. Mi ga pozovemo u akademiju, gdje provede nekoliko dana. Tko je uporan, taj i uspije”, zaključio je.
