U Kinu Brdovec odigrana je predstava Kerekesh Teatra „Iva i Gloria“. One su prijateljice, majke i čistačice koje su nekoliko puta pokušale postati glumice.
Prije svega smo Gloriji i Ivi uputili čestitke na još jednom prekrasnom nastupu. Dvorana je bila puna, a smijeha i interakcije s publikom nije nedostajalo. “Od srca hvala svima! Publika je zaista bila divna i mi smo uživale. Doslovno su upijali svaku foru, svaki geg i svaku emociju. Prezahvalne smo”, poručila je po predstavi glumica Iva Šimić Šakoronja. “Baš smo komentirali da čak mislimo da je ovo večeras bila najbolja publika koju smo dosad imale“, istaknula je glumica Gloria Dubelj.
Gloria i Iva ipak nisu očekivale da su, kamo god dođu, dvorane rasprodane i da se predstave redaju. “Mi smo zapravo i dalje van sebe od svega što se događa. Sretne smo i baš nas to ispunjava. Naravno da na samom početku nismo ovo očekivale. Uopće nismo znale kako će to sve izgledati, a ispalo je najbolje moguće”, rekla je Gloria.
Na predstavu u Kinu Brdovec stigla publika čak iz Zagreba
Tu je i dio predstave koji je po djevojkama možda bilo najteže pretvoriti u ovako odlično ostvarenje. “Osobno mi je bio težak početak, kad smo krenule u karakter zagrebačkih mama. To je nešto na čemu smo intenzivno radile na društvenim mrežama i imamo najviše videa s mamama iz Zagreba. Bio nam je glavni zadatak to sve dramaturški i fizički nekako složiti da drži vodu”, prisjetile su se.
Gloria i Iva o svom daljnjem radu publiku će još malo držati u napetosti. “Sve će saznati u pravom trenu! Bit će nešto, ali još nećemo otkrivati što točno”, najavile su.
U Kinu Brdovec bilo je dosta publike koja je do tamo potegnula iz Zagreba. Još jednom tako je prepoznat iskren trud, talent i energija koju Gloria i Iva donose na scenu, a njihov put tek dobiva zamah.




